#WynwoodWalls

Кампейн Olena Dats' SS 20 був знятий в легендарному ганстерському районі Маямі Wynwood Walls (Вінвуд). Ще в 90-х Вінвуд був небезпечним кримінальним районом, та й зараз увечері тут краще поодинці не гуляти. Але у цього району є грандіозна культурна історія: приблизно у 2002 девелопер Девід Ломбарді скупив старі склади в Вінвуді та з декількома місцевими арт-галереями почав активно розвивати район. Спільними зусиллями у 2003 році було створено Wynwood Art District Association, яка об'єднала арт-дилерів, художників і бізнесменів. Сьогодні це культове місце сили та арт-культури Майямі, де проводиться безліч арт-фестивлів. Сприяло цьому ще й те, що у 2009-му меценат Тоні Голдман створив там Wynwood Walls — живий музей просто неба зі справжніми арт-об'єктами, що доступні усім, хто гуляє кварталом мистецтв. Саме тут ви знайдете роботи знаменитих Invader, Kenny Scharf, Futura, Lady Pink та інших майстрів графіті. Дизайнерка Олена Даць вибрала цю локацію саме тому, що яскраві і зухвалі арт-об'єкти, дуже влучно відображають ідею і стиль колекції Olena Dats' SS 20. Це неонові сукні та костюми, що ламають шаблони звичних літніх пастельних образів. Відзначимо, що цієї весни fashion-журналісти спрогнозували, що неон буде головним кольором сезону, аргументуючи це тим, що багато світових дизайнерів представили колекції кислотних відтінків.

Неонову тенденцію підхопили знамениті інфлюенсери, серед яких ми бачимо чудову Сару Полсон в салатовій сукні, Кім Кардашьян у неоновому рожевому костюмі, Беллу Хадід в лимонно-жовтому піджаку.

«Мені хочеться, щоб в житті було більше місця для яскравих моментів та свят, ми так завантажені роботою, у вічних проектах і щоденній рутині. Може вистачить жити нудно? Влаштуймо свято саме зараз, адже у нас лише одне життя!», — розповідає Олена Даць. 

А ще краще влаштувати це свято під яскравим сонцем Флориди в люмінесцентних сукнях з нової колекції Olena Dats' SS 20 і нехай увесь світ зачекає.

Моделі: Юлия Фаіст, Дарія Марчік, Катерина Чорна; 

Окуляри: luckylook_ukraine;

Фотограф:@moodphotography_el

Зйомка відбулась за сприяння улюбленої fashion spot майямських модниць g.bar.miami.