AR Borshchivka at Mola Mola Apartments

AR BORSHCHIVKA by Olena Dats’.


Традиція колядувати разом для мене дуже трепетна і водночас життєстверджуюча. Це - дуже потужна сила, яка допомагає нам створювати благодатне майбутнє. Адже кожна колядка це - багаторазове зичення добра, щастя Господарю, Господині , Родині і звичайно ж нашій Ненці Україні . 

Також, ця зустріч на перетині спільнот стала відповіддю на мої приватні запитання та запитання від друзів :“Оленко, а як же ж ти без колекцій, без подорожей та презентацій?, Як бізнес?, ітп. ”

Хочу відповісти, що саме Завдяки !обставинам, які склались , можливо це - не скромно , але мені вдається започатковувати нові тренди в моді . Адже показ колеції це - лише засіб, а форм виразити і донести свою думку є безліч. Я завжи мріяла, щоб мої речі розповідали історії. І ось тепер ця мрія стала реальністю завдяки новим віртуальним технологіям. Зараз я працюю над трьома проектами, про які розповім нижче. Вони до того ж надзвичайно полегшили логістичну та економічну складову моїх подорожей. 

В гостинному готелі Mola Mola Apartments я представила свій проект AR Borshchivka 

Мені здалось , що крім життя та здоров‘я під час війни ще важливо зберегти пам‘ять про нашу історію, культуру та традиції. 

Ось опис та інструкція:

Українська сорочка, українська символіка, українські орнаменти завжди буди наповнені більшим змістом. Таким , якого не побачиш на поверхні , але який сягає неймовірних сакральних глибин. Ця сорочка є скринею , яку потрібно відкрити, щоб побачити її таємниці. Скринею , яка зберігає сімейні традиції та скарби, яка поєднує минуле та майбутнє. Ця сорочка є уособленням неосяжного всесвіту, що поєднує віртуальне та реальне. 

Сорочка створена з використанням технології Augmented Reality студією FFFACEME для бренду Olena Dats’. Перейшовши за лінком на сорочці ви також станете власником віртуальної борщівської вишиванки 1920р. з колекції родини дизайнера.

https://youtu.be/6_EzNvJhanA

Ось ще трішки історії про інші проекти:

Найособливішим сезоном я вважаю для себе жовтень 2008p. Це - рік заснування бренду Olena Dats' та Olena Dats' Gallery. 

Завдяки рекомендації Ukrainian Fashion Week я вперше представила свою колекцію Літо 2008 на шоурумі під час Paris Fashion Week. Мене завжди цікавили нові технології у створенні одягу та тканин. Для цієї колекції я обрала крихітний елемент Української вишивки, з якого народилась нова велика сучасна колекція. У 2008 р. ми використали його для створення дизайну друку на тканині і з того часу цей елемент є своєрідним оберегом. У наступних колекціях він став елементом бірки , яка є присутня на кожній вшивній бірочці наших речей. Своєрідний Ангел Охоронець для наших клієнток.

З 2008 р цей елемент пережив своєрідну еволюцію і мав успішний шлях ! 

І вже у 2021 р ми надрукували його об'ємним на 3D принтері. Колекція була представлена в Українському павільйоні в рамках на EXPO Dubai 2022 . У 2022 році ми пішли далі і цей елемент тепер - віртуальний. 

Кожен може приміряти синьо жовту сукню на сайті Dressex.com . Також цей віртуальний оберіг був представлений у травні 2022 року під час Канського кінофестивалю у подарунковому шоурумі DPA Cannes в готелі JW Marriott.


Третій проект , як і Третій празник – сюрприз.


Хочу подякувати за створене свято Данилові Кушнір, Тетяні Белз, Тетяні Котельник і всім всім дузям . 

Запальному Арт-вертепу АвантюрА 

Проєкту «Алхімія Різдва» колядки у електронному звучанні від Марії Онещак співачці  та актрисі театру імені Л.Курбаса та музиканту і саунд -продюсеру проєкту Олесю Ковал.

Родині красуні Олі Гризлюк за казкову декорацію Різдвяних зірок. 

Це - вона у відео 

Lviv Candles Manufactory за магію.

Фотографу Степану Лутчин.

 Відеооператору Тарасу Атаманів. 

https://youtube.com/shorts/fToS8GqFvDc?feature=share